http://greendecor.pl/1-Oferta bog fran meble

O czym pamiętać urządzając łazienkę?

Ocena użytkowników:  / 0

Lubimy zmiany, nie tylko te, które dotyczą naszego wyglądu, ale także takie, które obejmują przestrzeń, w której funkcjonujemy na co dzień. Nic więc dziwnego, że chętnie przestawiamy meble i otaczały się ładnymi przedmiotami, które z założenia mają uprzyjemnić nam życie. Problemem może okazać się jednak aranżacja łazienki, która w pierwszej kolejności musi być funkcjonalna i pozwalać nam na sprawne wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych.

Łazienka skrojona na miarę

Ocena użytkowników:  / 0

Urządzanie łazienki może okazać się nie lada wyzwaniem, przede wszystkim dlatego, że ogromny wybór materiałów wykończeniowych może utrudnić nam ustalenie jednej i spójnej wizji pomieszczenia doskonałego.

Łazienka atrakcyjna dla dziecka

Ocena użytkowników:  / 1

Jeżeli w naszym domu są dzieci, powinniśmy dołożyć starań, aby łazienka była w pierwszej kolejności bezpieczna. Stała wilgoć, śliskie podłogi i ostre zakończenia mebli i armatury mogą sprawić, że z komfortowego pomieszczenia łazienka stanie się przestrzenią nieprzyjazną maluchowi.

Jak zaprojektować łazienkę w stylu rustykalnym?

Ocena użytkowników:  / 2

Wielu z nas lubi sięgać do korzeni. Natura jest bowiem środowiskiem, w którym niektórzy czują się najlepiej. We współczesnym świecie, na co dzień mamy wiele do czynienia z nowoczesnością, nowatorskimi rozwiązaniami, mnogością oryginalnych przedmiotów wykonanych ze szkła czy pleksy. W tym chaosie wzorów i kolorów niektórzy tęsknią za harmonią. Można ją stworzyć we własnym domu poprzez, na przykład, zaprojektowanie łazienki w stylu rustykalnym.

Meksyk w łazience

Ocena użytkowników:  / 2

Urządzając wnętrze swojego mieszkania, staramy się nadać mu wyjątkowy, oryginalny charakter. W ten sposób wyrażamy własny styl i eksponujemy to, co nam się podoba. W związku z tym, nikogo nie powinny dziwić nawet najbardziej wymyślne projekty i aranżacje wnętrz. Ważne przy tym jest to, by nie przekroczyć cienkiej granicy między kiczem a oryginalnością.

Wnętrze w stylu glamour

Ocena użytkowników:  / 1

Wnętrze w stylu rustykalnym, młodzieżowym czy glamour? Obecnie każdy z nich cieszy się dużym zainteresowaniem. W zasadzie można stwierdzić, że tyle, ile osób, tyle pomysłów na aranżacje wnętrz. Kwestia tylko tego, by gustownie i ze smakiem je urządzić. Cienka jest bowiem linia między oryginalnością a kiczem. Co zrobić, by jej nie przekroczyć? Warto kierować się kilkoma cennymi wskazówkami, które mogą przed tym uchronić.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!