http://www.mkprzeprowadzki.com/przeprowadzki-gdynia.html

O czym pamiętać urządzając łazienkę?

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Lubimy zmiany, nie tylko te, które dotyczą naszego wyglądu, ale także takie, które obejmują przestrzeń, w której funkcjonujemy na co dzień. Nic więc dziwnego, że chętnie przestawiamy meble i otaczały się ładnymi przedmiotami, które z założenia mają uprzyjemnić nam życie. Problemem może okazać się jednak aranżacja łazienki, która w pierwszej kolejności musi być funkcjonalna i pozwalać nam na sprawne wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych.

Często zdarza się też, że zachęceni kolorowymi kolekcjami płytek ceramicznych oferowanych przez producentów, ulegamy presji mody decydując się na intensywne kolory czy nietypowe wzory, które szybko się dezaktualizują. Warto pamiętać, że łazienki należą do tego typu pomieszczeń, które remontujemy zwykle raz na kilka, a czasami nawet raz na kilkanaście lat, najlepszym rozwiązaniem jest zatem inwestowanie w...prostotę i minimalizm. Absolutnie nie oznacza to jednak rezygnacji z nowoczesności i aktualnych trendów, ponieważ prosta łazienka daje nieskończone możliwości aranżacyjne. Za pośrednictwem kilku prostych i niedrogich trików można bowiem całkowicie odmienić charakter wnętrza. Nietypowy dywanik na podłodze, kolorowa zasłona prysznicowa, oryginalne mydelniczki czy też lustro w niespotykanej ramie może sprawić, że przestrzeń łazienki błyskawicznie odmieni swój wizerunek a nam da możliwość przeprowadzania subtelnych renowacji, bez konieczności skuwania płytek, wymieniania armatury łazienkowej czy zatrudniania grupy specjalistów. Na co więc decydować się podczas urządzania łazienki?

Przede wszystkim na płytki w standardowych rozmiarach, elementy pozbawione wzorów i utrzymane w kolorach ziemi. Beże, biele czy błękity nie tylko ułatwiają relaks, ale i lepiej komponują się z pozostałymi barwami, zawsze będą więc lepszym wyborem niż nietypowe płytki, które za dwa lata przestaną nam się podobać.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!