biurko narożne żaluzje plisowane warszawa producent

Wanna czy prysznic?

Ocena użytkowników:  / 0

Przystępując do urządzania łazienki zwykle staje się przed dylematem dotyczącym tego czy wybrać prysznic czy wannę. Oczywiście dla niezdecydowanych producenci przygotowali specjalne połączenie wanien z funkcją prysznica, zwykle jednak wybieramy jedną z dwóch opcji. Oczywiście trudno jednoznacznie stwierdzić, która z nich jest lepsza, przede wszystkim dlatego, że każdy z nas posiada inne potrzeby, oczekiwania i – co ważne - inne parametry łazienki.

Łazienki w szarościach

Ocena użytkowników:  / 0

Kolorystyka jest niezwykle ważna w przypadku aranżacji wnętrz, nic więc dziwnego, że o odpowiedni nastrój dbamy także w łazienkach, które mają za zadanie relaksować nas po ciężkim dniu. W takiej sytuacji trudno wyobrazić sobie, aby na powierzchni ścian królowała czerń lub szarości, faktem jest jednak, że takie rozwiązania czasami prezentują się całkiem dobrze.

Łazienka w kolorze nieba

Ocena użytkowników:  / 0

Nie ma nic bardziej oczywistego od łazienki w odcieniach niebieskiego, przede wszystkim dlatego, że to właśnie ten kolor kojarzony jest z wodą, higieną i czystością. Łazienka powinna być też pomieszczeniem służącym wypoczynkowi i relaksacji, dlatego też profesjonalni projektanci, a także wszystkie te osoby, które nie lubią stylowych eksperymentów, chętnie sięgają po chłodną paletę barw.

Łazienka w czerwieniach?

Ocena użytkowników:  / 0

Odcienie czerwieni rzadko kiedy pojawiają się w przestrzeni łazienek inaczej, niż jako pojedyncze dodatki, faktem jest jednak, że coraz więcej kolekcji płytek ceramicznych i gresowych, utrzymanych jest właśnie w ciepłych tonacjach czerwieni, pomarańczu czy różu. Czerwień nie należy do klasycznej palety „barw łazienkowych”, przede wszystkim dlatego, że zwykle kojarzona jest z intensywną energią czy nawet agresją.

Łazienka i WC – razem czy osobno?

Ocena użytkowników:  / 0

Nie zawsze mamy możliwość zdecydowania o tym czy chcemy łazienkę połączoną z toaletą, czy też dwa osobne pomieszczenia, wiele jednak osób staje przed podobnym dylematem zastanawiając się nad plusami i minusami obu możliwości.

Impregnacja gresu polerowanego

Ocena użytkowników:  / 0

W sprzedaży coraz częściej można spotkać płytki wykonane z gresu polerowanego, jednak wiele osób, które zdecydowały się na jego zakup narzeka na problem z utrzymaniem ich w czystości. Nieestetyczne zacieki, trudne do usunięcia i pojawiające się po każdym uruchomieniu prysznica mogą okazać się prawdziwym koszmarem, okazuje się jednak, że wiele zależy od doboru środków czystości oraz zasad czyszczenia płytek. Gres może być bowiem nie tylko elegancki, ale i praktyczny.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!