Ładna i niedroga oryginalna tapeta do salonu - projekt indywidualny, niesamowity wygląd! http://lafhome.pl/packets/pakiet-laf-klasyczny/

Łazienki w szarościach

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Kolorystyka jest niezwykle ważna w przypadku aranżacji wnętrz, nic więc dziwnego, że o odpowiedni nastrój dbamy także w łazienkach, które mają za zadanie relaksować nas po ciężkim dniu. W takiej sytuacji trudno wyobrazić sobie, aby na powierzchni ścian królowała czerń lub szarości, faktem jest jednak, że takie rozwiązania czasami prezentują się całkiem dobrze.

Niezbędne jest oczywiście zachowanie umiaru i potraktowanie ciemnych barw jako elementów przełamujących dotychczasowe schematy. Grafitowe wnętrza dobrze ożywiać za pośrednictwem innych barw, chociażby za pomocą jasnych dodatków, co bez wątpienia jest dużym plusem dla wszystkich osób, które lubią często zmieniać coś w swoim otoczeniu. Postawienie na klasyczną i prostą bazę znacznie usprawnia proces przebudowywania całości w nowym stylu. Za pomocą czerni można uzyskiwać wiele ciekawych efektów dekoratorskich, niezbędne jest jednak ostrożne działanie, ponieważ przedobrzając można optycznie zmniejszyć i przyciemnić całość.

Najlepszym rozwiązaniem – jeżeli mimo wszystko zależy nam na ciemnych barwach – jest postawienie na klasyczną szarość, która jest bardziej łaskawa dla wnętrz. Zmiana walorów na ścianach, podłogach czy dodatkach pozwoli na elastyczniejszą manipulację tym, czym dysponujemy – połączenie jaśniejszych i ciemniejszych płytek daje znacznie lepsze efekty.

Our website is protected by DMC Firewall!