cyklinowanie parkietu warszawa

Wanna czy prysznic?

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Przystępując do urządzania łazienki zwykle staje się przed dylematem dotyczącym tego czy wybrać prysznic czy wannę. Oczywiście dla niezdecydowanych producenci przygotowali specjalne połączenie wanien z funkcją prysznica, zwykle jednak wybieramy jedną z dwóch opcji. Oczywiście trudno jednoznacznie stwierdzić, która z nich jest lepsza, przede wszystkim dlatego, że każdy z nas posiada inne potrzeby, oczekiwania i – co ważne - inne parametry łazienki.

Jeżeli w mikroskopijnym pomieszczeniu montaż wanny nie będzie możliwy, wybór prysznica nasunie się w sposób automatyczny. Zarówno jedna, jak i druga opcja posiada swoje plusy i minusy, faktem jest jednak, że wybór wanny z pewnością będzie istotniejszy dla wszystkich osób, które w swoim domu mają małe dzieci, chętnie pluskające się w ciepłej wodzie z pianą. Wanna sprzyja też relaksowi po ciężkim dniu, jeżeli więc preferujemy tego typu odpoczynek, warto się zastanowić, czy rzeczywiście chcemy z niego rezygnować na rzecz krótkich pryszniców. Po stronie tego ostatniego stoi jednak funkcjonalność, która nie pozostaje bez znaczenia dla osób o ograniczonej sprawności fizycznej, a także tych, posiadających małe łazienki. Krótki i intensywny prysznic może być nie tylko zdrowszy, ale i bardziej ekonomiczny, ponieważ w taki sposób zużywa się zdecydowanie mniej wody.

Możliwość jednak montowania w łazienkach głębokich brodzików czy kabin natryskowych pozwala na połączenie przyjemnego z pożytecznym i poszerzenia funkcjonalności jednego z urządzeń. Zasłony prysznicowe, parawany nawannowe, a także wiele innych rozwiązań może okazać się więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!